Dalyvio atmintinė

Dalyvio atmintinė

Ėjimas keičia. Kūną. Protą. Aplinką. Mus. ĖJIMAS –  tai būdas atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei nerimą. Pažinti aplinką, save bei kitus. Prisijunkite prie mūsų ir padarykite gerą Ėjimą dėl savęs!

 

2023–ŲJŲ RENGINIŲ DATOS

Pasižymėkite kalendoriuose! 2023 m. Vilniuje spalio 1 d.

DALYVIŲ STARTAS / FINIŠAS

Renginio dalyviai gauna: 

  • Paruoštas trasas gražiausiomis Vilniaus vietomis
  • Pramogas Ėjimo miestelyje (Nepriklausomybės aikštėje)
  • Poilsio stotelės (1-4, priklausomai nuo trasos ilgio)
  • Partnerių paruoštas pramogas ir pasiūlymus
  • Iššūkius ir prizus.

STARTO LAIKAI

Pagal pasirinktą trasą, startuoti galite Nepriklausomybės aikštėje jums patogiu metu nurodytame laiko tarpe:

• 5 km trasa nuo 11 iki 14 val.

• 10 km trasa nuo 10 iki 12 val.

• 25 km trasa nuo 9 iki 10 val.

Jei startuosite anksčiau arba vėliau nei nurodyti starto laikai, poilsio stoteles pasieksite joms neveikiant, todėl praleisite dalį renginio siūlomų pramogų.

STARTO NUMERIAI

Starto numerius dalyviai atsiimti gali renginio dieną prieš startą renginio miestelyje (Nepriklausomybės aikštėje, šalia LR Seimo).

Su medaliu užsiregistravę dalyviai starto numerį atsiims dešiniausioje, arčiausiai LR Seimo esančioje palapinėje. Renginio savanoriai patvirtins jų registraciją ir išduos specialų starto numerį.

MEDALIAI

Finišo medalius gauna dalyviai, registracijos formoje pažymėję, kad registruojasi, norėdami gauti medalį, ir sumokėję registracijos mokestį – 4 eur. Specialus starto numeris – jūsų raktas atsiimti medalį. Finišuodami jį turėkite su savimi, kad renginio savanoriai galėtų jus atpažinti ir suteikti medalį.

ĖJIMAS TRASOJE

ĖJIMO trasos bus sužymėtos specialiomis renginio rodyklėmis, kurios padės nepasiklysti. Jei eidami norite sekti savo buvimo vietą trasoje, tam naudoti galėsite Google maps programėlę. Skaitmeninius Ėjimo trasų žemėlapius galėsite rasti renginio dieną šiame tinklapyje. 

Daugiau apie trasas sužinosite rasite čia

VANDUO

Renginio metu poilsio stotelėse bus renginio vandens. Tačiau dėl didelio dalyvių skaičiaus, jo gali visiems neužtekti. Rekomenduojame pasiimti savo gertuves ir jas papildyti trasoje esančiuose miesto vandens punktuose.

Renginio draugai Skanovė einančiuosius vaišins šiltomis arbatomis, todėl kviečia į kuprinę įsidėti savąjį termo puodelį!

NEPILNAMEČIAI

Jaunesni nei 18 metų dalyviai turi turėti raštišką tėvų ar globėjų sutikimą dėl jų dalyvavimo „Ėjimas“ renginyje ir/arba renginio metu būti prižiūrimi tėvų, globėjų ar kitų suaugusiųjų, kurie prisiima visą atsakomybę už juos ir yra atsakingi dėl jų elgesio renginio metu. Sutikimą atsispausdinti ir pasirašyti galite namuose arba atsiimant starto numerį.

Tėvų / globėjų sutikimo forma

AUGINTINIAI

  • Ėjime laukiame keturkojų ėjikų, o jų šeimininkų prašome atsiminti ir laikytis svarbiausių taisyklių:
  • Augintiniai eina tik su pavadėliais. Jei to reikalauja veislė – antsnukiais.
  • Ėjime dalyvauja ir kiti ėjikai su augintiniais bei šeimos su vaikais, todėl užtikrinti saugią ir malonią aplinką yra ne tik organizatorių, bet ir pačių dalyvių pareiga.
  • Iš anksto įvertiname keturkojo galimybes – labai mažos veislės ar senjorams šunims ilgos Ėjimo trasos gali būti sunkiau įveikiamos. Taip pat šuo turėtų būti pakankamai ramus ir nestresuoti būdamas aplink kitus žmones ir šunis.
  • Ant žemės paliekame tik 🐾 ir būtinai susirinkime 💩.

ĖJIMAS su RATUKAIS 

5 km trasa yra tinkama keliauti su vežimėliais. 

SAUGUMAS 

ĖJIMAS vyks mieste drauge su kitais eismo dalyviais, todėl nepamirškite laikytis kelių eismo taisyklių – gerbti pėsčiuosius ir vairuotojus, gatvę kirsti tik degant žaliam šviesoforo signalui bei perėjose, neiti važiuojamąja kelio dalimi.

Šiame renginyje nelenktyniaujame, todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės ėjimu!

FINIŠAS

Paskutiniųjų finišuojančiųjų renginio miestelyje (Nepriklausomybės aikštėje) lauksime iki 16 val.

NUOSTATAI

Su detaliomis renginio taisyklėmis susipažinti galite renginio nuostatuose.