Pramogos

Pramogos

Ėjimas keičia. Kūną. Protą. Aplinką. Mus. ĖJIMAS –  tai būdas atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei nerimą. Pažinti aplinką, save bei kitus. 

Štai kokios pramogos laukė Ėjime Vilniuje!

Juoda, latte ar dvigubas espresso – visos kavos skanios, jei pagamintos iš kokybiškų 100% arrabica kavos pupelių. Tokia yra „Narvesen“ kava. Juk puikus poilsis prasideda su gardžia kava ir užkandžiais! Rugsėjo 25 d. ėjikai kava ir jėgų suteikiančiais batonėliais vaišinosi už ypatingą kainą.
EPbar energijos stotelėje (10 ir 25 km trasose) jėgų judėti pirmyn suteikė skanūs ir sveiki EPbar užkandžiai.
Susipažinome su nauju geriausiu draugu – GAIDELIS 7 GRŪDAI pusrytainiais!
Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padės VITABIOTICS vitaminai visai šeima – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID. Visų neabejingų sveikai gyvensenai laukė sveikatai naudingos dovanėlės bei galimybė išmėginti savo sėkmę smagioje loterijoje! Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais.
Patirk naujų įspūdžiu su Neptūnu! Gera savijauta – tai ne tik mūsų kasdienos įpročiai ir veiklos, bet ir naujovių atradimas. Vienintelis būdas išbandyti ką nors naujo – drąsiai pradėti nuo savęs. Neptūnas kvietė išbandyti naująjį vidutiniškai gazuotą Neptūno vandenį ir kvapą gniaužiančias Orbitron nesvarumo būseną atkartojančias supynes. Ši patirtis nepaliko abejingų
Kiekvienas gali žaisti. Kiekvienas gali laimėti. Cornhole – ko gero smagiausias lauko žaidimas šeimos, draugų rate ar siekiant aukščiausių meistriškumo rezultatų PRO lygoje. Ateik, išbandyk, pasimėgauk!
Patiko visiems: ir mažiems, ir dideliems! Milžiniškus muilo burbulus kvietėme pūsti visus!
Patirk, atrask ir išbandyk – tokiu šūkiu vadovaujasi jaunimo asociacija „Patirk“!  Patyrimine edukacija užsiimanti organizacija su kiekvienu norinčiu dalinosi šaudymo iš lanko ir ugnies įžiebimo paslaptimis!
Vilniečių jaunuolių grupė, susibūrusi iš meilės muzikai. Juos vienija bendras jausmas, kurį jaučia grodami, ir kuriuo nori dalintis su visais. Čia gimsta energija, dėl kurios tiesiog norisi judėti ir dainuoti! Nuo džiazo, funk’o, iki roko ir klasikinių, visiems žinomų pop muzikos dainų – kiekvienas ras sau tai, kas tikrai nepaliks abejingo nė vieno!
Ar sunku vaikščioti ant kojūkų? Vilniaus kojūkininkai kvietė išbandyti patiems!
Rimanto Kaukėno paramos grupė neša specialią ir svarbią žinutę – suteikti viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ėjimo miestelyje fondas kvietė žaist lauko žaidimus, susipažinti su grupės veikla, įsigyti atributikos ir prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams – nuolat ir laikinai gyvenantiems Lietuvoje.
Ten, kur jis groja, būna gera visomis prasmėmis – puiki atmosfera, linksmi jūsų veidai bei gera muziką. Tokią atmosferą mūsų Ėjimo miestelyje kurs renginio balsas DJ BeLeo, o muzika rūpinsis DJ Pamokos Vilniuje komanda.
Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinėje buvo galima susipažinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote. Taip pat pabendrauti su kariais, kurie atsakinėjo į visus rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Ir, žinoma, buvo galima išbandyti jėgas interaktyviame tire! 10 val. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono lengvųjų pėstininkų kuopa startavo 10 km trasoje
10:20 val. Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas startavo 10 km trasoje
Vaišinomės skaniomis, maistingomis ir, svarbiausia, ekologiškomis AUGA košėmis ir sriubomis!
Jus šildė natūralios trintų vaisių/uogų SKANOVĖ arbatos. Puiki galimybė paragauti ir šaltajam sezonui išsirinkti mėgstamiausią arbatą. :) SKANOVĖ jus gali nustebinti ne tik arbatų gausa, bet dideliu užtepėlių, džemų, paštetų pasirinkimu. Jei vykstate į svečius, norite pasveikinti draugą, kolegą, užsukite į SKANOVĖ parduotuvėles arba el.parduotuvę. www.skanove.lt.
Decathlon tiki, kad tvarus sporto malonumai ir nauda gali būti prieinama daugeliui. Decathlon parduotuvėse rasite prekių daugiau nei 80-čiai sporto šakų, o dalį jų buvo galima išbandyti prie Baltojo tilto. Sportas visiems. Viskas sportui.
Seimo rūmų Didžiajame kieme buvo galima susipažinti su Seimo veikla, daugiau sužinoti apie piliečių galimybes dalyvauti teisėkūros procese, pasitikrinti savo žinias apie parlamentarizmo istoriją ir Lietuvos valstybingumo raidą, nusistatyti savo politines pažiūras interaktyviame žaidime „Politinis kompasas“ ir laimėti įvairių prizų.
Taip pat apžiūrėti Seimo kanceliarijos parengtą parodą „PILIEČIŲ VALIA: Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 30“, skirtą Lietuvos Valstybės Konstitucijos metams.
Ortopedijos ir Kineziterapijos centro ekspertai Pes planus nemokamai atliko statinį eisenos tyrimą bei konsultavo su ortopedija susijusiais klausimais. Judėkime į priekį drauge!
Ar žinojote, kad kiekviena pėda turi 26 kaulus, 30 sąnarių ir daugiau nei 100 raumenų. Juos atpalaiduoti buvo galima net šešių metrų ilgio pėdučių take!
Kas sakė, kad į televizorių ,,įeiti” neįmanoma? Fotografuokis, dalinkis, nustebink

(nuotrauka LRT Edvardo Blaževič)
Ėjimo vanduo - Neptūnas. Pasirūpino, kad eidami turėtumėte pakankamai vandens!
Pavargusiomis ar net skaudančiomis kojomis rūpinosi dvigubo poveikio Perskindol Active. Stipresnis už skausmą!
Personalizuoti starto numerį padėjo Sharpie!
Drąsiai ženkite pirmyn Ėjimo trasoje ir kasdienėse misijos drauge su Vyčio ženklu. Renginio metu galėjote įsigyti Proud to be LITHUANIAN atributikos, o vaikai NEMOKAMAI pasipuošti lietuviškomis tatuiruotėmis.
Maltos ordino pagalbos tarnybos komanda mokė pirmosios pagalbos įgūdžių. Auginkite žinias, gelbstinčias gyvybes! Maltiečiai – bendruomenė, kuriai svarbus yra kiekvienas.