Pramogos

Pramogos

Ėjimas keičia. Kūną. Protą. Aplinką. Mus. ĖJIMAS –  tai būdas atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei nerimą. Pažinti aplinką, save bei kitus. Prisijunkite prie mūsų rugsėjo 25 dieną Vilniuje!

Poilsio stotelėse Jūsų lauks smagios veiklos:

 

Juoda, latte ar dvigubas espresso – visos kavos skanios, jei pagamintos iš kokybiškų 100% arrabica kavos pupelių. Tokia yra „Narvesen“ kava. Juk puikus poilsis prasideda su gardžia kava ir užkandžiais! Rugsėjo 25 d. ėjikai kava vaišinsis už ypatingą kainą, o pirmieji atsiėmę starto numerius – dovanų gaus baltyminius užkandžių batonėlius!
Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padės VITABIOTICS vitaminai visai šeima – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID. Visų neabejingų sveikai gyvensenai lauks sveikatai naudingos dovanėlės bei galimybė išmėginti savo sėkmę smagioje loterijoje, kurioje pralaimėjusių nebus! Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais.
Legendinių „Gaidelio“ sausainių fanas (-ė), kaip ir mes? Gera girdėti! Pasivaiškinkite jau klasika tapusiais sausainiais!
Patiko visiems: ir mažiems, ir dideliems! Milžiniškus muilo burbulus kviesime pūsti visus!
Patirk, atrask ir išbandyk – tokiu šūkiu vadovaujasi jaunimo asociacija „Patirk“!  Patyrimine edukacija užsiimanti organizacija su kiekvienu norinčiu mielai pasidalins šaudymo iš lanko ir ugnies įžiebimo paslaptimis!
Vilniečių jaunuolių grupė, susibūrusi iš meilės muzikai. Mus vienija bendras jausmas, kurį jaučiame grodami, ir kuriuo norime dalintis su visais. Čia gimsta energija, dėl kurios tiesiog norisi judėti ir dainuoti! Nuo džiazo, funk’o, iki roko ir klasikinių, visiems žinomų pop muzikos dainų – kiekvienas ras sau tai, kas tikrai nepaliks abejingo nė vieno!
Ar sunku vaikščioti ant kojūkų? Išmėginti galėsite patys! Viso renginio metu Vilniaus kojūkininkai ne tik žavės mus savo ūgiu, bet ir pamokys šio ėjimo meno subtilybių!
Rimanto Kaukėno paramos grupė neša specialią ir svarbią žinutę – suteikti viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ėjimo miestelyje kviesime susipažinti su grupės veikla, įsigyti atributikos ir prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams – nuolat ir laikinai gyvenantiems Lietuvoje.
Ten, kur jis groja, būna gera visom prasmėm – puiki atmosfera, linksmi jūsų veidai bei geras garsas. Tokią atmosferą mūsų Ėjimo miestelyje kurs DJ BeLeo! Susimatome!
Aplankykite Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinę bei susipažinkite su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote. Nepraleiskite progos pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Ir, žinoma, išbandykite jėgas interaktyviame tire!
Sustokite, pailsėkite ir pasivaišinkite skaniomis, maistingomis ir, svarbiausia, ekologiškomis AUGA košėmis ir sriubomis!
Seimo palapinėje bus rengiama Seimo viktorina Lietuvos istorijos ir parlamentarizmo temomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis bus pradžiugintas simboliniais Seimo suvenyrais.