Pramogos – 2023 Ruduo

Pramogos – 2023 Ruduo

Ėjimas keičia. Kūną. Protą. Aplinką. Mus. ĖJIMAS –  tai būdas atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei nerimą. Pažinti aplinką, save bei kitus. 

2024 m. pramogos bus paskelbtos artimoje ateityje.

Poilsio stotelėse ir renginio miestelyje jus išlydės ir pasitiks naujausi Toyota modeliai, o Nepriklausomybės aikštėje Jus kvies išbandyti sėkmę sukant Toyota laimės ratą bei sužinosite daugiau kaip išlaikyti geriausią Toyota automobilio būklę su unikalia Toyota „Relax“ garantija.
Patirkite naujų potyrių su Toyota orbitronu – kvapą gniaužiančiomis nesvarumo būseną atkartojančiomis sūpynėmis! Ši patirtis nepaliks abejingų! 
Katedros aikštėje lauks poilsio zona su gyva muzika. Poilsio stotelė, kurioje galėsite įsigyti kavos, užkandžių, vandens ir atgauti jėgas bei linksmai praleisti laiką. Ėjimo kava kainuos tik 1€, o visiems turintiems NARVESEN programėlę bus galimybė įsigyti batonėlį tik už 0,10€.
Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padės VITABIOTICS vitaminai visai šeimai – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID! Visų neabejingų sveikai gyvensenai laukia sveikatai naudingos dovanėlės bei galimybė išmėginti savo sėkmę sukant laimės ratą! Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais!
Kiekvienas gali žaisti. Kiekvienas gali laimėti. Cornhole – ko gero smagiausias lauko žaidimas šeimos, draugų rate ar siekiant aukščiausių meistriškumo rezultatų PRO lygoje. Ateik, išbandyk, pasimėgauk!
Patiks visiems: ir mažiems, ir dideliems! Milžiniškus muilo burbulus kviečiame pūsti visus, kurie nori.
Ar sunku vaikščioti ant kojūkų? Vilniaus kojūkininkai kviečia tai išbandyti patiems!
Rimanto Kaukėno paramos grupė neša specialią ir svarbią žinutę – suteikti viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Na, o mažųjų Ėjimo dalyvių lauks margo miško žaidimai ir galimybė pasipuošti piešiniais ant veidų. Taip pat galėsite susipažinti su grupės veikla, įsigyti atributikos ir prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams – nuolat ir laikinai gyvenantiems Lietuvoje.
Gera muzika Ėjimo miestelyje rūpinsis DJ Pamokos Vilniuje komanda!
Ar žinojote, kad kiekviena pėda turi 26 kaulus, 30 sąnarių ir daugiau nei 100 raumenų. Juos atpalaiduokite net šešių metrų ilgio pėdučių take, kurį dovanoja Keen – „never not original". Įveikus Keen pėdučių taką Jūsų lauks Keen dovanėlės.
Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinėje galima susipažinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote. Taip pat pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę, sužaisti interaktyvioje viktorinoje. Ir, žinoma, galėsite išbandyti kulkosvaidžio FN MAG laikymo varžybose!
Ėjikus sušildys natūralios trintų vaisių/uogų SKANOVĖ arbatos. Puiki galimybė paragauti ir išsirinkti mėgstamiausią arbatą. :) SKANOVĖ jus gali nustebinti ne tik arbatų gausa, bet dideliu užtepėlių, džemų, paštetų pasirinkimu. Jei vykstate į svečius, norite pasveikinti draugą, kolegą, užsukite į SKANOVĖ parduotuvėles arba el.parduotuvę. www.skanove.lt.
Decathlon tiki, kad tvarus sporto malonumai ir nauda gali būti prieinama daugeliui. Decathlon parduotuvėse rasite prekių daugiau nei 80-čiai sporto šakų, o dalį jų bus galima išbandyti patiems. Sportas visiems. Viskas sportui.
Ėjimo vanduo - Neptūnas pasirūpins, kad eidami turėtumėte pakankamai vandens!
Vilniečių rokerių grupė, kurie tik pradeda savo kūybinę kelionę drauge. Nepaisant to, kad kaip grupė egzistuoja dar neilgai, jau netrukus būgninkas Rafalas, gitaristai Nikita ir Artūras, bosininkas Arūnas, ir vokalistė Karina pristatys savo kūrinius bei jūsų mėgstamiausių atlikėjų dainų coverius. Įgaukite papildomos energijos roko ritmu Narvesen kavos stotelėje.
Arba angliškai „Spikeball“ – itin paprastas, bet įtraukiantis žaidimas, kurį žaisti gali visi. Jį išbandyti galėsite Ėjimo metu, o jei patiks – prisijungti prie 5 mln. reguliarių žaidėjų visame pasaulyje!
Personalizuoti starto numerį padės Sharpie! Išlaisvinkite vidinį kūrėją.
Drąsiai ženkite pirmyn Ėjimo trasoje ir kasdienėse misijos drauge su Vyčio ženklu. Renginio metu galėsite įsigyti Proud to be LITHUANIAN atributikos, o vaikai NEMOKAMAI pasipuošti lietuviškomis tatuiruotėmis.
Ėjimo renginio metu ieškokite specialia apranga pasipuošusios „KEEN“ komandos, kuri Jums ir Jūsų mažiesiems žygeiviams žada įvairius prizus! O pamatyti ir įsigyti „KEEN“ prekės ženklo avalynę jau dabar galite www.open24.lt
Maltos ordino pagalbos tarnybos komanda pamokys pirmosios pagalbos įgūdžių. Auginkite žinias, gelbstinčias gyvybes! Maltiečiai – bendruomenė, kuriai svarbus yra kiekvienas.
Ėjimo miestelyje užsukite į Lietuvos sporto universiteto mobilios sporto mokslo laboratorijos stendą. Jame specialistai atliks kūno kompozicijos vertinimą, išmatuos kojų raumenų jėgą ir šuolio aukštį, nustatys kūno pusiausvyrą ir stabilumą. Juk kai pažįsti savo kūną – viskas paprasčiau!
Seimo erdvėje renginio lankytojai kviečiami pasitikrinti žinias viktorinoje apie Seimo darbą, įstatymų leidybą ir Lietuvos parlamentarizmą, taip pat išbandyti „Politinį kompasą“, kuris padės nusistatyti savo politines pažiūras. Viktorinos dalyviai bus pradžiuginti simboliniais Seimo suvenyrais. Renginio svečiai Didžiajame kieme galės apžiūrėti eksponuojamą parodą, bus įrengta poilsio erdvė.
UAB "Masažo namai" - sveikatingumo įstaiga, kurioje dirba kvalifikuoti, licenziją turintys masažuotojai. Teikiame SPA procedūras, gydomuosius, atpalaiduojančius masažus, rengiame kursus. Prieš ir po renginio kviečiame visus norinčius atvykti ir išbandyti mūsų teikiamas paslaugas. Suteiksime ir prajudinsime Jūsų kūnus, kad ėjimas taptų lengvesnis, o po trasos įveikimo Jūsų kūnas Jums padėkotų.
Pedigree didžiuojasi, kad Ėjimo renginyje rūpinsis augintiniais! Poilsio stotelėse rasite vandens dubenėlius atsigaivinimui. Vingio parko stotelėje augintinių lauks PEDIGREE šunų pavadėliai, o finišavę keturkojai gardžiuosis PEDIGREE® DENTASTIX skanėstais, kurie yra ne tik skanūs, bet ir naudingi šunų dantims!
Kovos menas be agresijos. Aikido užsiėmimuose lavinamos ne tik žmogaus fizinės, bet ir psichologinės, emocinės ir dvasinės savybės. Aikido įkūrėjas Morihei Ueshiba (Morihei Uešiba) tikėjo, kad besitreniruojant, žmogaus charakteris taps lankstus išorėje, tačiau tvirtas kaip deimantas viduje. 💎 Išbandykite patys.