Pramogos

Pramogos

Ėjimas keičia. Kūną. Protą. Aplinką. Mus. ĖJIMAS –  tai būdas atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei nerimą. Pažinti aplinką, save bei kitus. 

Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padės VITABIOTICS vitaminai visai šeima – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID. Visų neabejingų sveikai gyvensenai laukė sveikatai naudingos dovanėlės bei galimybė išmėginti savo sėkmę smagioje loterijoje! Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais.
Kiekvienas gali žaisti. Kiekvienas gali laimėti. Cornhole – ko gero smagiausias lauko žaidimas šeimos, draugų rate ar siekiant aukščiausių meistriškumo rezultatų PRO lygoje. Ateik, išbandyk, pasimėgauk!
Patiks visiems: ir mažiems, ir dideliems! Milžiniškus muilo burbulus kviečiame pūsti visus, kurie nori.
Patirk, atrask ir išbandyk – tokiu šūkiu vadovaujasi jaunimo asociacija „Patirk“!  Patyrimine edukacija užsiimanti organizacija su kiekvienu norinčiu pasidalins šaudymo iš lanko ir ugnies įžiebimo paslaptimis!
Vilniečių jaunuolių grupė, susibūrusi iš meilės muzikai. Juos vienija bendras jausmas, kurį jaučia grodami, ir kuriuo nori dalintis su visais. Čia gimsta energija, dėl kurios tiesiog norisi judėti ir dainuoti! Nuo džiazo, funk’o, iki roko ir klasikinių, visiems žinomų pop muzikos dainų – tikrai nepaliks abejingo nė vieno!
Ar sunku vaikščioti ant kojūkų? Vilniaus kojūkininkai kviečia tai išbandyti patiems!
Rimanto Kaukėno paramos grupė neša specialią ir svarbią žinutę – suteikti viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ėjimo miestelyje fondas kviečia žaist lauko žaidimus, susipažinti su grupės veikla, įsigyti atributikos ir prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams – nuolat ir laikinai gyvenantiems Lietuvoje.
Gera muzika Ėjimo miestelyje rūpinsis DJ Pamokos Vilniuje komanda!
Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinėje galima susipažinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote. Taip pat pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Ir, žinoma, galėsite išbandyti jėgas interaktyviame tire!
Vaišinsimės skaniomis, maistingomis ir, svarbiausia, ekologiškomis AUGA košėmis ir sriubomis!
Ėjikus sušildys natūralios trintų vaisių/uogų SKANOVĖ arbatos. Puiki galimybė paragauti ir šaltajam sezonui išsirinkti mėgstamiausią arbatą. :) SKANOVĖ jus gali nustebinti ne tik arbatų gausa, bet dideliu užtepėlių, džemų, paštetų pasirinkimu. Jei vykstate į svečius, norite pasveikinti draugą, kolegą, užsukite į SKANOVĖ parduotuvėles arba el.parduotuvę. www.skanove.lt.
Decathlon tiki, kad tvarus sporto malonumai ir nauda gali būti prieinama daugeliui. Decathlon parduotuvėse rasite prekių daugiau nei 80-čiai sporto šakų, o dalį jų bus galima išbandyti patiems. Sportas visiems. Viskas sportui.
Seimo rūmų Didžiajame kieme galėsite susipažinti su Seimo veikla, daugiau sužinoti apie piliečių galimybes dalyvauti teisėkūros procese, pasitikrinti savo žinias apie parlamentarizmo istoriją ir Lietuvos valstybingumo raidą, nusistatyti savo politines pažiūras interaktyviame žaidime „Politinis kompasas“ ir laimėti įvairių prizų.
Ortopedijos ir Kineziterapijos centro ekspertai Pes planus nemokamai atliks statinį eisenos tyrimą bei konsultavo su ortopedija susijusiais klausimais. Judėkime į priekį drauge!
Ar žinojote, kad kiekviena pėda turi 26 kaulus, 30 sąnarių ir daugiau nei 100 raumenų. Juos atpalaiduokite net šešių metrų ilgio pėdučių take!
Ėjimo vanduo - Neptūnas pasirūpins, kad eidami turėtumėte pakankamai vandens!
Arba angliškai „Spikeball“ – itin paprastas, bet įtraukiantis žaidimas, kurį žaisti gali visi. Jį išbandyti galėsite Ėjimo metu, o jei patiks – prisijungti prie 5 mln. reguliarių žaidėjų visame pasaulyje!
Personalizuoti starto numerį padės Sharpie! Išlaisvinkite vidinį kūrėją.
Drąsiai ženkite pirmyn Ėjimo trasoje ir kasdienėse misijos drauge su Vyčio ženklu. Renginio metu galėsite įsigyti Proud to be LITHUANIAN atributikos, o vaikai NEMOKAMAI pasipuošti lietuviškomis tatuiruotėmis.
Maltos ordino pagalbos tarnybos komanda pamokys pirmosios pagalbos įgūdžių. Auginkite žinias, gelbstinčias gyvybes! Maltiečiai – bendruomenė, kuriai svarbus yra kiekvienas.