Pasivaikščiok su LRT

Pasivaikščiok su LRT

LRT kviečia pasivaikščiojimui drauge, kad ir kur tai bebūtų. Ramiame miške ar dūzgiančiame senamiestyje. Įsijunk LRT mobiliajame telefone ir leiskis į kelią su turiningomis ir dėmesį prikaustančiomis laidomis bei tinklalaidėmis – ėjimui ir apie ėjimą.

Pėsčiomis per šalia esančias, bet neatrastas Lietuvos vietas. Eidami vidutiniu 5 km/h greičiu tinklalaidės vedėjai aptaria keliavimo pėsčiomis privalumus, ieško netikėtų maršrutų ir pasikvietę pakeleivį kalba apie alternatyvaus transporto privalumus ir trūkumus, keliavimo pėsčiomis galimybes Lietuvoje, kelionių psichologiją, istoriją bei kitas keliautojams įdomias temas. Laidą veda klimatologas, filosofas Silvestras Dikčius ir gydytojas, mokslo populiarintojas Ignas Klėjus.
Laidos įrašai
Daiktai mums gali papasakoti viską. Mūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Žinoma, ne tik vien daiktai. Galbūt ir dalykai. Bet kokiu atveju, nėra tokio visai šalimais mūsų tūnančio ir nepastebimo namų apyvokos padargo, maisto produkto, aprangos detalės, su kuria nesisietų liepsnojanti aktualija arba įdomi istorija. Kiekvienos laidos pabaigoje – knygų rekomendacijos pagal laidos temą. Laidą veda Aidas Puklevičius.
Laidos įrašai
Nuo pat vaikystės esame apsupti lyties klausimų ir jai priskiriamų daiktų. Per lyties prizmę aiškiname beveik viską: nuo kasdienių pasirinkimų iki žmogiško elgesio skirtumų. Klausimų apie lytis, lyčių tapatybes, lyčių elgesį daug, tačiau juos dažnai priimame kaip savaime suprantamus gyvenimo faktus. Tinklalaidėje „72 atspalviai“ – pokalbiai retai diskutuojamomis šiuolaikinei Lietuvos visuomenei aktualiomis temomis. Laidą veda Artūras Tereškinas ir Indrė Kaminckaitė.
Laidos įrašai
„Tendencingai“ – tai pasakojimai apie madą, jos santykį su kultūra, istorija, dabartimi bei mumis pačiais. Kiekviena laida yra tarsi smalsus žvilgsnis, atrandantis aktualiausias mados industrijos problemas bei asmenybes, išryškinantis svarbiausius virsmus ir atveriantis naujas galimybes matyti madą kaip visiems suprantamą ir artimą reiškinį. Nuo intriguojančių pasakojimų apie madą kuriančius iki įžvalgų apie ją dėvinčius – „Tendencingai“ siūlo madą išgirsti naujai. Laidą veda mados žurnalistė Deimantė Bulbenkaitė.
Laidos įrašai
Tinklalaidės vedėjos, aktorė Elžbieta Latėnaitė ir žurnalistė Tautė Bernotaitė, kalbina pašnekovus įvairiomis painiomis temomis: emocinis gyvenimas, susikalbėjimas, LGBTQIA+, intymumas, gėdos. Gilius pokalbius lydi vedėjų juokeliai, improvizacijos ir žaismingos rubrikos. Nes rimti dalykai yra komiškiausi, ir atvirkščiai.
Laidos įrašai
„Švelnūs tardymai“ – daug metų LRT OPUS eteryje gyvuojanti laida, kurioje kalbinamos ryškios asmenybes, atstovaujančios mokslo, meno, sporto ir kitas sferas. Tai ramaus tempo, sielas, nuostatas ir pasirinkimų aplinkybes analizuojanti pokalbių laida, kurią veda Richardas Jonaitis.

Laidos įrašai