Slapukų politika

Slapukų politika

Slapukų politika (Cookies policy) – tai nedideli tekstiniai dokumentai. Jie paprastai saugomi naudotojo įrenginyje iki naršymo sesijos pabaigos, o kai kuriais atvejais ir ilgiau. Naudotojui lankantis ejimas.lt svetainėje, iš jos išsiunčiamas vienas ar keli slapukai į jo kompiuterį ar kitą įrenginį.

Slapukai naudojami:

  • siekiant palengvinti naršymą bei pagerinti suteikiamų paslaugų kokybę, pvz., išsaugoti naudotojo nustatymus;
  • analizei atlikti, reklamos tikslais.

Slapukų ir kitų įrankių naudojimas reklamai

ejimas.lt svetainėje naudojamasi trečiųjų šalių paslaugomis, kurios padeda stebėti lankomumo statistiką, gauti informaciją apie reklaminių kampanijų konversijas ir kt.

ejimas.lt šių paslaugų ir įrankių nenaudoja informacijos apie konkrečius svetainės lankytojus rinkimui – naudojami tik bendrieji statistiniai duomenys apie svetainės lankomumą ir jos bei reklaminių kampanijų veiksmingumą. Toliau pateikiamas trečiųjų šalių paslaugų, teikiamų ejimas.lt svetainėje, sąrašas, taip pat ir nuorodos į tų paslaugų privatumo politika.

„Google Analytics“ – „Google Inc.“ („Google“) tinklalapių analizės įrankis

„Google Analytics“ – tai nemokamas „Google“ tinklalapių analizės įrankis, kuris internetinių svetainių savininkams leidžia sužinoti kaip lankytojai elgiasi jų tinklalapiuose. Informacija renkama anonimiškai. Atsekdama lankytojų veiksmus svetainėje, „Google Analytics“ naudoja nuosavus slapukus. Jie leidžia sužinoti, ar lankytojas ankščiau lankėsi tinklalapyje, iš kokių svetainių perėjo ir kiek laiko jose išbuvo.

ejimas.lt naudoja „Google Analytics“ pakartotinės rinkodaros funkcija

„Google Analytics“ pakartotinės rinkodaros funkcija leidžia dar kartą kreiptis į naudotojus, kurie ankščiau lankėsi svetainėje, pasitelkiant specialiai jiems skirtus skelbimus „Google“ partnerių svetainėse. Pavyzdžiui, naudotojas, apsilankęs ejimas.lt svetainėje, bet nusprendęs nesinaudoti pasiūlymais, gali pamatyti „AdWords“ reklaminius skelbimus kituose tinklalapiuose, kur bus siūlomi geresni pasiūlymai iš ejimas.lt svetainės. Be to, ejimas.lt svetainės reklamai „AdWords“ sistema parenka panašias tikslines auditorijas pagal jų individualius interesus, amžių ir gyvenamąją vietą.

Naudotojas visada gali išjungti „Google“ sistemos slapukus. Jam tereikia apsilankyti slapukų išjungimo puslapyje.

Naudotojas, norėdamas pakeisti ir išjungti „Google Analytics“ funkcijas, taip pat gali pasinaudoti:

  • „Google“ reklamos pirmumo vadybininku;
  • „Google Analytics“ blokuojančia sistema.

Su „Google“ reklaminių paslaugų aprašymu ir jų dokumentacija galima susipažinti čia ».

„Google“ privatumo politika pateikiama čia ».

Asmeninė informacija

Jūsų asmeninė informacija, kuriai priskiriamas ir elektroninio pašto adresas, negali būti perduota trečiosioms šalims, su jomis susijusioms įmonėms bei rinkodaros bendrovėms. Mūsų įmonė, gavusi Jūsų sutikimą, šią informaciją gali naudoti tik rinkodaros tikslais.

Slapukų politikos pakeitimai

Slapukų politika gali keistis. Visi šio dokumento pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje.

Kilus papildomiems klausimams arba atsiradus abejonėms dėl slapukų politikos, naudotojas gali pateikti užklausą Bendrovės administracijai el. paštu info@ejimas.lt.