Pramogos

Pramogos

Rimanto Kaukėno paramos grupė neša specialią ir svarbią žinutę – suteikti viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Ėjimo miestelyje kvietėme susipažinti su grupės veikla, įsigyti atributikos ir prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams – nuolat ir laikinai gyvenantiems Lietuvoje. Visų dalyvių ĖJIMO miestelyje ir poilsio stotelėse laukė smagios veiklos! Pažiūrėkite, kas Jūsų laukė gegužės 15 d.: 

Juoda, latte ar dvigubas espresso – visos kavos skanios, jei pagamintos iš kokybiškų 100% arrabica kavos pupelių. Tokia yra „Narvesen“ kava. Juk puikus poilsis prasideda su gardžia kava ir užkandžiais! Gegužės 15 d. ėjikai kava vaišinosi už ypatingą kainą, o pirmieji atsiėmę starto numerius – dovanų gavo baltyminius užkandžių batonėlius!
Kaip tinkamai išlaikyti „lentą“ 1 minutę? Kiek daugiausia prisitraukimų galite padaryti? Balticpower treniruočių studija ne tik atsakė į visus jūsų klausimus, bet ir išmokė treniruoti kūną kasdieninio gyvenimo veikloms. Beje, jie taip pat jums paruošė iššūkius, kurių metu galėjote laimėti itin vertingus prizus!
Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padės VITABIOTICS vitaminai visai šeima – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID. Visų neabejingų sveikai gyvensenai laukė sveikatai naudingos dovanėlės bei galimybė išmėginti savo sėkmę smagioje loterijoje, kurioje pralaimėjusių nebuvo! Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais.
Legendinių „Gaidelio“ sausainių fanas (-ė), kaip ir mes? Gera girdėti! Dalyviai atsinešė savo marškinėlius ir papuošė juos mylimo lietuviško prekės ženklo simboliu!
Patiko visiems: ir mažiems, ir dideliems! Milžiniškus muilo burbulus pūsti dovanojo „Gaidelio“ sausainiai – klasika, su kuria užaugome visi.
Geriau vieną kartą išbandyti, negu šimtą kartų išgirsti, tiesa?! Einantiems 5 km Startwalking.lt DOVANOJO NEMOKAMĄ šiaurietiško ėjimo pamoką!
Eiti galima priekiu, galima atbulomis... O ši komanda vaikščiojo ant rankų! 9.45 val. Ėjimo miestelyje stebėkite unikalų iššūkį – ėjimą aplink Kauno simbolį – Rotušę, ANT RANKŲ! Įspūdingais vaizdais ir sugebėjimais stebino pirmasis nepriklausomos Lietuvos gimnastas dalyvavęs Olimpiadoje – Rokas Guščinas ir jo auklėtiniai!
Patirk, atrask ir išbandyk – tokiu šūkiu vadovaujasi jaunimo asociacija „Patirk“!  Patyrimine edukacija užsiimanti organizacija su kiekvienu norinčiu mielai pasidalino šaudymo iš lanko ir ugnies įžiebimo paslaptimis!
Finišavę dalyviai vaišinosi Vilniaus duonos naujovėmis: Anglijos įkvėpta kvietine duona ir Urtės kvietinė duona su moliūgų sėklomis. Dėl naudojamos Batch baking technologijos ši duona yra atvirais, plėšytais šonais, todėl tampa dar minkštesnė, puresnė ir, žinoma, skanesnė.
Vilniečių jaunuolių grupė, susibūrusi iš meilės muzikai. Mus vienija bendras jausmas, kurį jaučiame grodami, ir kuriuo norime dalintis su visais. Čia gimsta energija, dėl kurios tiesiog norisi judėti ir dainuoti! Nuo džiazo, funk’o, iki roko ir klasikinių, visiems žinomų pop muzikos dainų – kiekvienas rado sau tai, kas tikrai nepaliko abejingo nė vieno!
Ar sunku vaikščioti ant kojūkų? Išmėginti galėjote patys! Viso renginio metu Vilniaus kojūkininkai ne tik žavėjo mus savo ūgiu, bet ir pamokė šio ėjimo meno subtilybių!
Rimanto Kaukėno paramos grupė neša specialią ir svarbią žinutę – suteikti viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ėjimo miestelyje kvietėme susipažinti su grupės veikla, įsigyti atributikos ir prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams – nuolat ir laikinai gyvenantiems Lietuvoje.
Populiariausias moterų sporto klubas Kaune visiems ėjikams trasoje dovanojo mankštą visam kūnui! Tai reiškia, kad eiti ne tik įdomiau, bet ir naudingiau!
Pedigree didžiuojasi, kad Ėjimo renginyje rūpinosi augintiniais! Poilsio stotelėse radote vandens dubenėlius atsigaivinimui. Praėjus Santakos poilsio stotelėje augintinių laukė juos saugantys atšvaitai, o šeimininkų – maišelių dėkliukai. Negana to, finišavę keturkojai gardžiavosi PEDIGREE® DENTASTIX lazdelėmis, kurios – ne tik skanios, bet ir naudingos šunų dantims!
Ten, kur jis groja, būna gera visom prasmėm – puiki atmosfera, linksmi jūsų veidai bei geras garsas. Tokią atmosferą mūsų Ėjimo miestelyje kūrė DJ BeLeo! Susimatome!
Neliko abejingų ir Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Kauno skyriui. Ėjimo dalyviai susipažino su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote bei galėjote pabendrauti su kariais, kurie atsakė į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Nuo 10 val. taip pat vyko įspūdingas mūsų šalies karių žygiavimas!
Sustojote, pailsėjote ir pasivaišinote skaniomis, maistingomis ir, svarbiausia, ekologiškomis AUGA košėmis ir sriubomis!
Sekmadienį specialiai dėl ėjikų dirbo Kauno funikulierius! Einantieji 10 km ir 25 km galėjo pasirinkti, nusileisti laiptais arba pasimėgauti įspūdingais vaizdais leidžiantis Žaliakalnio funikulieriumi!
Pramogaudami Vienybės aikštėje, daugelis užsuko į Karo muziejų. Jame visada rasite įdomiausias Lietuvos kariuomenės istorijas bei ekspozicijas.