Puikios nuotraukos lauke su Xiaomi!

Puikios nuotraukos lauke su Xiaomi!

Patarimai, kad lauke užfiksuotos akimirkos būtų Į S P Ū D I N G O S:

 1. Nuvalykite kamerą. Purvina kamera – dažniausia priežastis, kodėl gauname susiliejusias nuotraukas tiek viduje, tiek išorėje. Kamerai valyti naudokite medvilnę. Kitos medžiagos gali subraižyti apsauginį stikluką.
 2. Pasirinkite tinkamą kameros režimą. Plataus kampo (wide angle) kamera naudojama, kai mažoje erdvėje norime užfiksuoti kuo daugiau vaizdo, o makrokamera – smulkiems objektams. Portretinis režimas užtikrins pačius gražiausius portretus.
 3. Žaiskite su ekpozicija (exposure). Atidarę kamerą, raskite šviesiausią tašką ekrane ir pakeiskite exposure nustatymą. Kaip mat gausite ryškesnį ir geresnį vaizdą.
 4. Jei šviečia saulė, fotografuokite šešėlyje. Arba pasistenkite, kad ji turėtų būti už jūsų. Kitu atveju, saulės šviesa gali „užgožti“ fotografuojamus objektus. Visgi, saulei kylant arba leidžiantis, natūralus apšvietimas bus pats įspūdingiausias.
 5. Jei tamsu, pasirūpinkite, kad telefonas, darant nuotrauką, būtų stabilus. Jei fotografuosite jį atrėmę į medį ar žemę, gausite keresnės kokybės nuotraukas.
 6. Vadovaukitės trečdalių taisykle  tai klasikinė fotografijos taisyklė. Ekraną suskirstykite į tris trečdalius horizontaliai ir vertikaliai ir objektus, horizintą ir skiriamąsias linijas pozicionuokite ties linijų susikirtimo taškais.
 7. Paieškokite įdomaus kampo, iš kurio daryti nuotrauką. Juk fotografuoti objektą galima ne tik stovint priešais jį. Be to, vaikų nuotraukos bus dar gražesnės, jei fotografuosite ne iš viršaus, o iš vaiko akių lygmens. 

Įamžinti išskirtines akimirkas ir būti stilingiems padės
Xiaomi 12 Lite

 

 • Stilius kiekvienoje akimirkoje
 • Plunksnos lengvumo dizainas
 • Studijos lygio 108MP triguba kamera
 • Išmanusis 67W turbo įkrovimas
 • 120 Hz AMOLED ekranas

Studijos lygio kamera

Tiesiog pozuokite ir kurkite žurnalų viršelių vertus kadrus su 108 MP triguba kamera.
 
Atnaujinta 108 MP triguba kamera leidžia atrasti, kad yra daugiau nei vienas būdas užfiksuoti pasaulį. 108MP plataus kampo kamera, itin plataus kampo kamera ir makrokamera atitiks jūsų poreikius visose situacijose.
Xiaomi 12 Lite 

Neprilygstami atspalviai suteikia meniškumo

Dėl kelių sluoksnių spalvų perėjimų ir satino efekto, telefono dangteliai atrodo kaip graži drobė, ant kurios išsilieja spalvų paletė nuo šviesiai rožinės, žalios iki juodos. O tris kameras supa aureolės žiedai, kurie suteikia žavesio.

 

Plunksnos lengvumo dizainas užima pagrindinę sceną

Dėl pramonėje pirmaujančio plono rėmelio, Xiaomi 12 Lite yra puikus aksesuaras, kurį lengva pasiimti su savimi.
Lengvas – 173 g ir plonas plonas 7.29 mm

Xiaomi 12 Lite

 

Xiaomi 12 Lite