Poilsio stotelės

Poilsio stotelės

5 km Šeimų trasa | 10 km Draugų trasa | 25 km Iššūkio trasa
Kauno širdyje įsikūrusi rotušė – miesto simbolis, žavintis grakščia architektūra ir pulsuojančiu kultūriniu gyvenimu. Būtent čia visi Ėjimo dalyviai pradėjo ir baigė savo kelionę! Ar sunku išlaikyti „lentą“ 1 minutę? Kiek daugiausia prisitraukimų galite padaryti? Balticpower treniruočių studija ne tik atsakė į visus jūsų klausimus, bet ir išmokė treniruoti kūną kasdieninio gyvenimo veikloms. Taip pat metė iššūkius, kurių metu dalyviai galėjo laimėti itin vertingus prizus! Kvietė ir Rimanto Kaukėno paramos fondas įsigyti atributikos ir suteikti viltį bei džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
5 km Šeimų trasa | 10 km Draugų trasa | 25 km Iššūkio trasa
Santakos stotelėje stabtelti norėjo visi, bet ypač – mažieji ėjikai. Šalia įspūdingos Nėries ir Nemuno santakos įsikūrusi poilsio stotelė kvietė pūsti muilo burbulus bei pasimokyti šaudyti iš lanko. Esate legendinių „Gaidelio“ sausainių fanas? Čia galėjote ne tik jais pasivaišinti, bet ir atsinešę marškinėlius, juos papuošti mylimų sausainių simboliu! Pajudėję iš stotelės laukė moterų sporto klubo „Figurėja“ trenerių, kurios kvietė paįvairinti ėjimą atliekant įvairius pratimus. Paėjėjus dar šiek tiek toliau – Pedigree atšvaitai, augintinių saugumui ir maišelių dėkliukai!
5 km Šeimų trasa | 10 km Draugų trasa | 25 km Iššūkio trasa
Juoda, latte ar dvigubas espresso – visos kavos skanios, jei pagamintos iš kokybiškų 100% arrabica kavos pupelių. Tokia yra „Narvesen“ kava. Poilsis su gardžia kava, užkandžiais ir nuotaikinga „Barako modemo“ muzika bei lauko žaidimais – būtent tai, kas suteikė jėgų eiti toliau!
5 km Šeimų trasa | 10 km Draugų trasa | 25 km Iššūkio trasa
Maistas be kainos gamtai. Tuo, kad jis gali būti skanus, maistingas ir tuo pačiu metu draugiškas galėjote įsitikinti patys. Pasivaišinote žygiams puikiai tinkančiomis sriubomis ir košėmis! O einant šios stotelės link, Balticpower sveikatingumo studija pakvietė didelius ir mažus į nuotaikingus kliūčių ruožus!
10 km Draugų trasa
Tik didi tauta žino savo istoriją. Į geležinkelio bėgius atsiverianti aikštelė stabtelėti ir skaičiuoti iš Kauno išvykstančius vagonus sukvietė ne vieną. Nors ši vieta dažnai vadinama romantiškąja, aikštelėje stovintis kryžius byloja apie visai neromantišką Lietuvos istorijos laikotarpį. Stabtelėję galėjote rasti specialiai įrengtų lentelių.
25 km Iššūkio trasa
Niekas nepaneigs, kad gegužės 15 d. daugiausiai jėgų prireikė Iššūkio trasos dalyviams, einantiems 25 kilometrus. Pusiaukelėje jų laukė Energijos stotelė, kurioje pavargusiomis ar skaudančiomis kojomis pasirūpino „Perskindol“, o pasisemti naujų jėgų padėjo ir sparnus suteikė „Red Bull“ DJ.